Výrobcovia

Exteriérové / interiérové schránky

Žiadne produkty
Exteriérové / interiérové schránky
Poštové schránky zaručujú vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Majú veľmi dobrú chemickú odolnosť, nepodlieh...
Viac

Podkategórie

 • Plastové schránky

  Schránky zaručujú vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Majú veľmi dobrú chemickú odolnosť. Táto séria je určená pre použitie v interiéri ( vnútro ) aj v exteriéri ( vonkajšok ).

 • Nerezové schránky

  Nerezové schránky sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá nepodlieha korózii a oxidácii. V tejto sérii shránok Vám ponúkame klasické modely a zároveň veľmi moderné a elegantné designy určené pre firmy aj domácnosti. Nerezové schránky sú určené pre použitie v interiéri aj v exteriéri.

 • Hliníkové schránky

  Tento typ schránok je vyrobený z hliníka, ktorý je upravený epoxidovou farbou. Štýlové modely sú vhodným doplnkom každej domácnosti. Hliníkové schránky sú určené pre použitie v interiéri aj v exteriéri.

 • Kované železo schránky

  V tejto sérii sú rustikálne schránky s prvkami kovaného železa. Použitý materiál je odolný voči poveternostným vplyvom, a je vhodný do akéhokoľvek prostredia. Séria je určená pre použitie v interiéri aj v exteriéri.

 • US Alu Mailbox - americké schránky

  Americké schránky je možné použiť voľne stojace v priestore s použitím nohy k US Alu -Mailbox, alebo primontované na múrik bez nohy.


Odber noviniek